Piercing

Nabízíme široký výběr piercingů a šperků z chirurgické ocele a stříbra za velmi výhodné ceny.

Piercing je původně rituální zdobení těla různými předměty a ozdobami. V dnešní době se samozřejmě stal módní záležitostí, takže už od útlého dětství na sebe věšíme náušnice... nejprve do ucha, později do pupíků, nosů, rtů atd.

Jako každé porušení integrity kůže si může piercing nechat udělat jen osoba starší 18 let nebo se souhlasem rodičů v případě věku pod 18 let. Používají se ozdoby z chirurgické oceli nebo titanu, na prvo-piercing si nekupujte žádné stříbro ani nikl! Spousta obchodníků se snaží na tomto artiklu vydělat, ale jde o Vaše zdraví, takže ozdoby doporučujeme vybírat jen v salónech. Tak jako ve většině salónů, tak i v našem najdete velký výběr ozdob z kvalitních materiálů. Sice to bude možná o trochu dražší, ale zase se Vám to bude lépe hojit a nehrozí žádná alergie či jiné komplikace.

Propíchnout se dá téměř každá část těla, ale nemělo by se to přehánět. Uvažujte dopředu, jestli Vám vytahaný boltec ucha bude slušet i za dvacet-třicet let, jestli potrhaná bradavka bude správně sexy, jestli pět ozdob v jazyku nezmění Vaši výslovnost.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, takže není problém rada, konzultace či návrh lepšího řešení.