Tattoo

Tzv. "strojkové tetování" je v dnešní době nejvíce rozšířené a používáme ho tedy i v našem salonu. Rozdíl oproti ručnímu tetování je v tom, že strojek mnohonásobí množství vpichů čímž urychluje práci a zlepšuje kvalitu tetování.

V našem salonu jsou na výběr spousty motivů, pokud již nemáte své tetování promyšlené, můžete si z nich vybrat. Pak-li, že si ani z našeho katalogu nevyberete, společně můžeme podle Vašich představ vytvořit Váš originální motiv.

Vlastní tetování začíná tím, že se umyje a desinfikuje místo, kde bude tetování prováděno. Poté následuje obtisknutí motivu snímacím papírem a nechá se několik minut zaschnout. Tetuje se vždy v nových rukavicích s novými jehlami na a se sterilními a dezinfikovanými nástroji.

Následuje samotné tetování motivu. Doba provádění tetování závisí od složitosti a velikosti motivu. Většinou jsou dokončena během jednoho sezení. Jsou však tetování, která se dělají na vícekrát například záda, celé paže, apod.

Provádí se také barevné tetování. Barvy, které se při tom používají, jsou především na přírodní bázi. Způsob provádění není nijak odlišný od černobílého.

Tetování je otevřená rána a proto je třeba o něj pečovat. U zdravého člověka se zpravidla zahojí v průběhu 3 – 7 dní.

Galerie totování